Kategoriler

Hakkımızda

Resim

GLOBAL FRUIT EXPORT bir taze meyve ihracat firmasıdır.

Uzun yıllar YAVUZLU FRUİT olarak iç piyasada müşterilerin istekleri doğrultusunda faaliyetlerde bulunmuş bir aile şirketidir. Gelişen dünya pazarında Türkiyenin verimli topraklarında yetişen üst kalitede ki meyveleri  yerleştirmek için  GLOBAL FRUIT EXPORT şirketi kurulmuştur.  Türk meyvesini hak ettiği değere ulaştırmayı kendine misyon edinmiş, bunun için de gelişen küresel dünyadaki son sistemleri yakından takip ederek istikrarlı büyümesine devam etmektedir. 

Özenle hasat için hazırlanan kendi bahçelerimizden topladığımız meyvelerin yanı sıra Elma,Kiraz, Nar, Domates,Portakal,İncir gibi en iyi yetiştiricilerin bahçelerinden en lezzetli meyveleri de kısa sürede premium bir şekilde paketleyerek gönderiyoruz.

Güvenli gıda zincirini kırmadan teslim etme zamanı. Türkiye'nin önde gelen taze Elma,Kiraz yetiştiricisi ve ihracatçısı olarak, son 5 yılda birçok ülkeden ithalatçılar için tanınmış bir nar ve Domates üreticisi ve tedarikçisi haline geldik. 4 kıta ve dünyanın 12'dan fazla ülkesinden müşterilerimize en kaliteli lezzetli meyveleri en hızlı kanallarla ulaştırmaktan gurur duyuyoruz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Yunuskent Mahallesi Şehit Adnan Ateş Caddesi
marketing@globalfruitexport.com
www.globalfruitexport.com ©
X
Bizi Arayın